VII Zjazd Polskiego

Towarzystwa Udaru Mózgu

map-marker transmisja online

calendar3 10 - 11 czerwca 2021 r.

 
Rejestracja

 

Wydarzenie przeznaczone jest dla osób upoważnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. Podczas rejestracji prosimy o podanie numeru prawa wykonywania zawodu lekarza (PWZ) lub uzasadnienie uprawnienia.

 

Zjazd będzie realizowany w formie transmisji online na platformę streamingową, z dostępem tylko dla zarejestrowanych uczestników.

Aby uzyskać dostęp i wziąć udział w zjeździe niezbędne jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszenia online. Udział jest bezpłatny, jednak sugerujemy rejestrację z wyprzedzeniem, bowiem procedura weryfikacji i przesłania kodu dostępu zajmuje pewien czas.

 

 

Jeden lub dwa dni przed zjazdem zarejestrowany Uczestnik otrzyma pocztą elektroniczną indywidualny kod logowania, który będzie umożliwiał:

  • dostęp do transmisji online z wykładów naukowych, sesji i wykładów sponsorowanych, spotów reklamowych i materiałów informacyjnych sponsorów
  • zadawanie pytań wykładowcom na czacie (moderatorzy wybiorą najbardziej interesujące i poproszą wykładowców o odpowiedź)
  • dostęp do filmów z wygłoszonymi wykładami przez minimum miesiąc po zakończeniu zjazdu.

Kod dostępu zostanie wysłany mailem na adres Państwa poczty elektronicznej, podany podczas rejestracji. Kod dostępu umożliwia jednoczesne zalogowanie tylko na jednym urządzeniu. Użycie go na innym urządzeniu jest możliwe, ale powoduje automatyczne wylogowanie z poprzedniego.

System informatyczny umożliwia zweryfikowanie czasu użycia kodu dostępu w czasie zjazdu (zalogowania). Osoby uczestniczące w zjeździe otrzymają zaświadczenie potwierdzające udział. Organizatorzy podejmą starania o uzyskanie punktów edukacyjnych dla uczestników zjazdu.  

 

Biuro Organizacyjne